Babcia z Dziadkiem dziś świętują, więc wszyscy uczniowie z SP nr 3 twórczo pracują!

Kuchnia otwarta całą dobę, słodycze przed obiadem, wybaczenie wszystkich przewinień, bajki, uściski, rozpieszczanie - na to wszystko można liczyć podczas wizyty u Babi i Dziadka.
Wnuczęta całym sercem dziś przekazują gorące życzenia - wszystkie prace przygotowane przez nich powstawały  w atmosferze radości i serdeczności.
Dłonie Babci ukoją każdy ból, a uśmiech Dziadka pomoże uporać się z każdym problemem i o tej prawdzie wiedzą wszyscy!
Wszystkiego najlepszego!

KLASA 1A

Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci z klasy 1a pięknie zaśpiewały dla swoich Babć i Dziadków oraz złożyły najlepsze życzenia. Uczniowie przygotowali dla Nich również laurki.

Link do piosenki:

KLASA 1B

Kocham Was, Babciu i Dziadku, całym swym serduszkiem.

Taki napis widnieje na własnoręcznie wykonanych obrazkach dla Babć i Dziadków z okazji ich święta. W życiu każdego dziecka, babcia i dziadek, to jedne z najważniejszych osób, dlatego uczniowie klasy 1b, bardzo się starali, aby ozdobione przez nich serca były wyjątkowe. Powstały cudowne prace, które można podziwiać w galerii poniżej.

KLASA 2A

Dzień Babci i Dziadka to piękne dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarowywani są szczególnymi dowodami miłości. Dzieci z klasy  IIa na dowód swojej miłości dla swoich Babć i Dziadków wykonali piękne laurki.

KLASA 2B

Z okazji Dnia Babci i Dziadka uczniowie klasy IIb całym sercem zaangażowali się w wykonanie najpiękniejszych laurek dla swoich babć i dziadków. W kartkach znalazły się najszczersze życzenia od wnuków oraz herbatka rozgrzewająca na zimowe wieczory. Życzymy wszystkim babciom i dziadkom tego, co najważniejsze: zdrowia, miłości bliskich,  wielu radosnych chwil spędzonych z wnukami i samych słonecznych dni!

KLASA 3A

Mimo że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, ostatnio nawet bardzo mroźnych są takie daty w kalendarzu, kiedy babciom i dziadkom robi się cieplej na sercu. Nie tylko zresztą im. Podobne uczucia towarzyszą również kochającym wnuczętom, które 21 i 22 stycznia spieszą z życzeniami zdrowia, radości i miłości.  Właśnie takie życzenia zredagowali uczniowie klasy III A i umieścili w własnoręcznie wykonanych laurach w kształcie fartuszków, a następnie przekazali lub przesłali swoje prace ukochanym babciom i dziadkom.

KLASA 3B

Uczniowie tej klasy wykonali kalendarze i laurki dla swoich Babć i Dziadków, bo prezentów nigdy za wiele.

KLASA 4A

Mali poeci z 4a pamiętają o swoich kochanych i nieocenionych Babciach i Dziadkach.

Zapraszamy do obejrzenia pięknych życzeń.

https://niespodzianka_od uczniów_klasy_4a

KLASA 6A

Czy kiedykolwiek się zastanawialiście, jaka była babcia w waszym wieku? Jak wyglądała, kiedy poszła do pierwszej klasy? Gdzie poznała waszego dziadka?  A co doprowadzało ją do szału? Co robił dziadek jako nastolatek?
Klasa 6a wspominała swoich Dziadków i Babcie, opisując ich zainteresowania, plany z młodości na przyszłość, pasje. To była prawdziwa podróż w przeszłość i świetny sposób na spędzenie czasu z babcią i dziadkiem. Aby na zawsze zachować wspomnienia zapisali notatki przy zdjęciach.

W tej prezentacji opowiadają Wam o sobie i dzielą się historią swojej rodziny.