Nadanie SP3 sztandaru szkoły

Nasza szkoła z rąk rodziców otrzymała dziś sztandar i było to w całej naszej prawie sześcioletniej historii jedno z najważniejszych oficjalnych wydarzeń. Gościli u nas najwyżsi rangą goście z Waldemarem Flajszerem, Łódzkim Kuratorem Oświaty na czele. Miasto Brzeziny reprezentowali zastępca Burmistrza Jakub Piątkowski i przewodniczący Rady Miasta Grzegorz Maślanko, powiat brzeziński Starosta Powiatu Renata Kobiera, zaszczycili nas również obecnością. Dyrektor szkoły Jolanta Nielepkowicz powitała również Naczelnika wydziału zarzadzania jednostkami urzędu miasta Brzeziny pana Grzegorza Kozieła, Dyrektora Sp1 pana Zbigniewa Zielińskiego, Dyrektora SP 2 panią Ilonę Bieńkowską, Dyrektora LO w Brzezinach panią Marię Pisarską, Dyrektora Przedszkola nr 1 w Brzezinach panią Elżbietę Ostrowską, Dyrektora Przedszkola nr 3 w Brzezinach panią Agnieszkę Gazdę, Dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Brzezinach panią Aleksandrę Gumolę, Dyrektora Żłobka Miejskiego Maluch panią Annę Juraś, Kierownika filii Biblioteki Pedagogicznej panią Małgorzatę Bartnicką, Dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Brzezinach panią Joannę Kędzię-Kamińską, Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Brzezinach panią Annę Wiśniewską, Komendanta Powiatowego PSP Dariusza Guzka, Prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej dh. Sławomira Młotkowskiego, przedstawicieli Rady Rodziców przewodniczącą panią Martę Dąbrowską, Zastępcę panią Lidię Doryń, Skarbnika panią Katarzynę Stępień.

Przedstawiciele Rady Rodziców wręczyli sztandar dyrektor szkoły, która z kolei przekazała go uczniom. Odbyło się ślubowanie na nowy sztandar i jego prezentacja, a następnie część artystyczna. Uczniowie przeczytali listy, które wcześniej napisali do patrona szkoły. W związku z przedstawieniem przekazujemy WIELKIE PODZIĘKOWANIA od organizatorów spektaklu i ukłony do samej ziemi dla rodziców uczniów za zaangażowanie w przygotowanie strojów i rekwizytów dla dzieci. W klasach uczniowie przygotowywali gazetki szkolne dotyczące patrona szkoły, mamy wypiekły pyszne ciasta, naleśniki, ziemniaki.
Przedstawienie przygotowali pp. U. Malinowska, W. Sikorska i M. Gołąbek. Pani Anna Podgajna przygotowała dekoracje. Nad przebiegiem całości czuwała wicedyrektor szkoły pani Marzena Dziubek.

Do obejrzenia pełnej galerii zdjęć zapraszamy na profil FB naszej szkoły