Obiady szkolne od 9 września

Szanowni Rodzice, poniżej przedstawiamy informacje odnośnie obiadów dla dzieci w naszej stołówce szkolnej. Przypominam, że szkoła pośredniczy w organizacji obiadów wyłącznie w zakresie przekazania deklaracji i umów z ajentem stołówki, które otrzymają Państwo 2 września.Kwestie płatności i rozliczeń należy realizować zgodnie z informacjami poniżej. Zasady rozliczania nie zmieniły się od zeszłego roku. Dzieci chodzą na obiady o wyznaczonych porach pod opieką nauczycieli lub osób wskazanych przez dyrektora szkoły (kl. 0-III).

Abonament za miesiąc wrzesień, za zestaw obiadowy wynosi:

Klasy „O” – III – 120 zł

Klasa V – 136 zł

Posiłki będą wydawane od dnia 9 września.

Opłaty za żywienie można dokonać wyłącznie na konto o numerze:

27 1020 3378 0000 1802 0342 7903

Cymes Duda Mariusz Stare Koluszki 9a, 95-060 Brzeziny (na konto wpłacamy sumę za dany miesiąc). Za kolejny miesiąc z uwzględnieniem odliczeń za odpisy; odliczenia i zgłoszone odpisy proszę konsultować z intendentem.

tel: 730-577-581 ( godz. 8.30-15.30 ). W tytule płatności należy wpisać: imię i nazwisko ucznia, klasę i szkołę.

• Wysokość opłaty za żywienie na kolejny miesiąc zostanie podana na tablicy ogłoszeń przed stołówką, w szatni oraz na stronie internetowej szkoły.
  • Uczeń we wrześniu zobowiązany jest do okazania potwierdzenia zapłaty za obiady przed wejściem na stołówkę.
  • Warunkiem wydania posiłku jest uregulowanie należności za abonament obiadowy do 05.09.2019r.
  • Z posiłków można zrezygnować z jednodniowym wyprzedzeniem telefonicznie, pisemną rezygnację należy złożyć u intendenta do 7 dni od daty zgłoszenia.
  • W przypadku braku zgłoszenia rezygnacji opłaty zostaną dalej naliczane.
  • O niekorzystaniu przez ucznia z żywienia w danym dniu (choroba, wycieczka) należy poinformować telefonicznie, wysyłając sms z informacją: imię i nazwisko ucznia, klasa oraz data nieobecności.
  • Brak zgłoszenia nieobecności, skutkuje naliczeniem opłaty za niewykorzystany posiłek.

Stawka dzienna dla klas 0 – III – 7,50zł, klasa V – 8,50zł.

• Wpłaty miesięczne uiszczamy bezpośrednio na konto firmy.
  • Rodzic sam ustala sumę opłat za miesiąc, mnożąc stawkę dzienną przez ilość dni żywieniowych w danym miesiącu
  • Jeśli dziecko nie jadło opłaconych obiadów przez określoną liczbę dni we wrześniu (np. z powodu choroby), rodzic odlicza sumę tych dni od miesięcznej wpłaty na październik, czyli pomniejsza abonament o kwotę za obiady niewykorzystane we wrześniu.

Przykład: mama Jasia zapłaciła 120 zł za wrzesień, Jaś był we wrześniu chory 3 dni. Ilość dni żywieniowych w październiku: 23.

Sposób naliczania opłaty za październik: 23 x 7,50zł = 172,50zł -3 x 7,50 zł za niezjedzone obiady we wrześniu = 22,50 zł.

Opłata za październik: 172,50 zł – 22,50 zł = 150 zł

Jeżeli dziecko jest chore, rodzic do godz. 9.00 rano powiadamia firmę sms-em o nieobecności dziecka na obiadach (ewentualnie później o liczbie dni zwolnienia lekarskiego); imię i nazwisko ucznia, klasa, data nieobecności. W przypadku braku zgłoszenia opłaty będą dalej naliczane.

We wrześniu rodzice podpisują indywidualne umowy z firmą „Cymes” Duda Mariusz, przygotowane w dwóch egzemplarzach, każdy dla jednej ze stron.

Pozostałe informacje w materiałach dostarczonych do wychowawców.