Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Nadszedł w końcu ten dzień, na który czekali wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Brzezinach - ostatni dzień roku szkolnego!
24 czerwca o godz. 9.00 dyrektor szkoły Jolanta Nielepkowicz otworzyła uroczystość zakończenia roku dla klas 0-3, na którą przybyło wielu rodziców i dziadków naszych najmłodszych uczniów oraz nauczyciele i wychowawczynie klas 0-3. Uroczystość była szczególnie emocjonująca dla uczniów i wychowawczyń klas trzecich, które po trzech (a w przypadku 3A - po czterech) latach musiały pożegnać się ze swoimi wychowankami. Dyplomami i nagrodami książkowymi nagrodzono wyróżniających się uczniów klas 1-3:
Dominika Zielińska – kl. 3A – za 100 procentową frekwencję
Karol Jaworski – kl. 1A - nagroda dla najlepszego czytelnika
Hanna Karnowska – kl. 1A - nagroda dla najlepszego czytelnika
Dominika Zielińska – kl. 1A - nagroda dla najlepszego czytelnika
Kacper Walczak – kl. 3B – Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Olimpusek (1. miejsce w kraju)
Damian Skowroński – kl. 3B – Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Olimpusek (laureat)
Tymoteusz Trejster – kl. 3B – Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Olimpusek (laureat)
Aleksandra Kawa – kl. 2B – Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Olimpusek (laureatka)
Po rozdaniu nagród wychowawczynie klas trzecich, pp. Justyna Cupryn i Weronika Sikorska wręczyły swoim uczniom pamiątkowe wyróżnienia i dyplomy.
Uroczystość zwieńczyła część artystyczna przygotowana przez wychowawczynie i uczniów klas trzecich, ze specjalnym udziałem oddziału przedszkolnego.

Dwie godziny później odbyło się zakończenie roku klas 4-7.
Tę część uroczystości zaszczycili swoimi osobami znamienici goście: Burmistrz Miasta Brzeziny pani Ilona Skipor, wiceprzewodniczący Rady Miasta Brzeziny pan Tadeusz Barucki, naczelnik Wydziału Zarządzania Jednostkami UM Brzeziny pan Grzegorz Kozieł, druga przewodnicząca Rady Rodziców pani Marta Dąbrowska, skarbnik RR pani Lidia Doryń oraz rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły.
Było bardzo uroczyście, pani Burmistrz wręczyła swoje nagrody uczniom z najlepszymi wynikami w nauce: Beniaminowi Nowackiemu z kl. 5A, Nikoli Gorzelak z kl. 4B i Sabinie Staszczyk z kl. 4A. Następnie wręczono również nagrody za specjalne osiągnięcia edukacyjne i społeczne - laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus: Antonina Brodecka i Cyprian Stępień z kl. 7A, aktywną pracę na rzecz szkoły Beniamin Nowacki, Antonina Pietrasik, Katarzyna Kielich, Antonina Brodecka z kl. 7A. Za najlepsze czytelnictwo nagrodę otrzymała Julia Miśkiewicz z kl. 4B, za 100% frekwencję Lena Walczak z kl. 4B i Wiktor Kościołowski z kl. 4A. Za przygotowanie szkolnej sesji naukowej wyróżniono Johna Jaskułowskiego, Hannę Szcześniak, Antoninę Pietrasik, Katarzynę Czerską, Zuzannę Witkowską, Wiktorię Chmurską, Maję Kryźbę, Natalię Misiak z kl. 7A.
Wręczono również wyróżnienia i nagrody dla uczniów z najlepszymi wynikami w nauce, czyli tzw. świadectwa „z czerwonym paskiem”:
Kl. 4A - wychowawca Anna Podgajna
Jander Szymon
Kielich Katarzyna
Stępień Cyprian
Uroczystość zakończyła część artystyczna przygotowana przez uczniów, wychowawczynię klasy 4B p. Weronikę Michalską, panią Urszulę Malinowską ze wsparciem p. Marzeny Dziubek.